ВИСТАВКА ОСВІТА В КАНАДІ 2013
ВИСТАВКА ОСВІТА В КАНАДІ 2013 »

Посольство Канади в Україні має честь запросити Вас та Вашу родину на виставку «Освіта в Канаді 2013», яку посольство організовує у Києві 22-23 лютого, Харкові – 24 лютого та Дніпропетровську 26 лютого 2013 року.
Серед учасників виставки – 25 кращих університетів, коледжів та шкіл Канади.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватисьізпредставникаминавчальнихзакладів та отримати актуальнуінформаціющодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Разом з основними курсами бакалавріату, магістратури та докторантури, на виставцібудутьпрезентованіпідготовчіпрограми (Foundation, Pathwayтощо), курсививченняіноземнихмов, програмипідготовки до міжнароднихіспитів, канікулярні програми для школярів, шкільні програми, та інше.

Зареєстровані відвідувачі матимуть ексклюзивну нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства, також протягом роботи виставки пройдуть відео-семінари «Освітні можливості Канади».

Даний захід спрямований на ознайомлення української молоді із освітніми можливостями Канади та пошук шляхів налагодження та розширення партнерства між українськими та канадськими учбовими закладами.
Відвідування виставки та Візового семінару - тільки за запрошенням.

Отримати більше інформації та зареєструватися на відвідування виставки та Візового Cемінару можна на офіційному web-сайті виставки www.fair.educanada.com.ua

Організаційний партнер виставки – група компаній «Studentland ТМ».
Акредитація представників засобів масової інформації обов39;язкова. Для акредитації на захід необхідно не пізніше, ніж до 16.00 20.02.2013 подати заявку до маркетингового відділу організаційного партнера виставки групи компаній «StudentlandTM» за тел.: (067) 916-17-28, або e-mail: marketing.studentland@gmail.com

Виставка ОСВІТА В КАНАДІ
www.fair.educanada.com.ua

Шукайте нас в соціальних мережах
Facebook
VKontakte

Программы
Новости
ПОЛЕЗНО ЗНАТЬ


Регистрация на Work And Travel 2018
закрыть